Bahtiyar Başer

``sevgisiz yaşamayacağım``

Düğün fotoğrafçılığı sanatsal arayışlardan uzaklaşıp üretime dayalı devasa bir endüstriye dönüşmüştü. Pek çok çiftin bu ticaret zihniyetinden rahatsız olup kendilerini dinleyen ve anlayan fotoğrafçılarla çalışmak istediklerini gördüm. Uzun bir süre bu endüstriye hizmet ettim ve sonunda kendi yolumu çizmeye karar verdim.

Bu işin yalnızca kurallara uygun,  kaliteli fotoğraflar çekerek doğru etkiyi yaratmayacağını size göstermek istiyorum.  Her meslekte olduğu gibi belli bir tecrübeye ve felsefeye ulaşmak zaman alır. Bilginin ve hislerin sonsuzluğunda bir yola çıktım ve her saniye öğrenerek, öğreterek mükemmel tecrübelerle ilerliyorum.

Fotoğraf coşkulu ve mutlu anlarınızı, duygularınızı, hislerinizi tekrar hatırlamanın mükemmel bir yoludur. Hafızanızın derinliklerindeki unutulmuş anıları aniden size tekrar hatırlatabilir. Hayatın durmak bilmeyen bu kaosunda durup o hisleri tekrar yaşamaya gerçekten ihtiyacımız var.

Ben Bahtiyar Başer 27 mart 1988 de Ankara’da doğdum. 2006 yılında fotoğraf çekmeye, 2011 yılında düğün fotoğrafı çekmeye başladım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık mezunuyum. 2016 yılında evlenip 2017 yılında Ankara’dan Aydın’a taşındım ve burada bir kızım oldu.

Fotoğraf benim için konuşmak, yazı yazmak gibi bir iletişim şekli. Kafamdan geçen birçok fikri çalışmalarımda görebilirsiniz.

Doğru yerde olduğunu düşünüyorsan lütfen benimle iletişim kurmaktan çekinme.

işimiz aşk!

attığımız adımlara bile duygularımızın karar verdiğine inanıyorum. mükemmel fotoğraf için gerçek duyguları arıyorum.

Önceliğimiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Fotoğraf sanatının estetik, iş disiplini ve özen ile birleştiği yerdesiniz.

Hizmetlerimiz

Kına-Düğün Çekimi

Söz-Nişan Çekimi

Kişisel Çekimler